Producenci

Od momentu wynalezienia grilla w kształcie kuli w 1952 roku, Weber rewolucjonizuje światową kulturę grillowania. Jako producent posiada najbardziej różnorodną ofertę w branży. Marka jest synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów i fantastycznej atmosfery grillowania. Weber jest obecny w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach.
Więcej produktów tej firmy
Włoski producent Unistara, czerpiąc wiedzę z tradycji i rękodzieła, stworzył w samym sercu Toskanii nową linię pieców do pizzy. To aż 21 modeli, które zaspokoją potrzeby zarówno amatorów, jak i najbardziej wymagających szefów kuchni. Ręczna produkcja, miękkość, nieregularność kształtów oraz dobór odpowiedniej mieszanki ogniotrwałej to cechy charakterystyczne produktów marki Unistara. Dzięki nim możemy na nowo odkryć smak tradycyjnej włoskiej kuchni – pizzy, chleba i innych potraw przygotowanych w piecach opalanych drewnem.
Więcej produktów tej firmy
Duński producent Morsø oferuje niepowtarzalną linię pieców zewnętrznych. Pięknych i estetycznych, a także w pełni funkcjonalnych. Dzięki połączeniu klasycznej funkcji pieca z nowoczesnym wyglądem idealnie wpasowują się w otoczenie. Dopełnieniem linii produktów są nowoczesne i niezwykle trwałe akcesoria Morsø. Produkty tej marki noszą najlepsze cechy skandynawskiego designu: są proste i ponadczasowe.
Więcej produktów tej firmy
Piece Le Panyol są w 100% naturalne, wykonane w całości z białej, odpornej na ciepło gliny francuskiej z kamieniołomu w Drome. Szlachetne, naturalne materiały sprawiają, że piece Le Panyol doskonale komponują się z każdym wnętrzem i stanowią ciekawy element jego wystroju. Klasyczne oraz designerskie wykończenie pieców sprosta wymaganiom każdego użytkownika. Przeznaczone są dla branży gastronomicznej – pizzerii, restauracji i piekarni oraz do użytku prywatnego.
Więcej produktów tej firmy
Gi-Metal projektuje i produkuje profesjonalne wyposażenie dla pizzerii. To fabryka zlokalizowana w samym sercu Toskanii. Działa od ponad trzydziestu lat, a swój początek miała w małym warsztacie. Obecnie jest to zakład, który może wykonać ponad 600 różnych produktów i dotrzeć do każdego zakątka globu. Swój sukces marka zawdzięcza wsłuchiwaniu się w potrzeby swoich klientów. Produkty Gi-Metal są odpowiedzią na sugestie profesjonalistów - ułatwiają codzienną pracę, czyniąc ją lżejszą i mniej problematyczną. Najbardziej popularne z ponad 600 produktów marki Gi-Metal to łopaty do pizzy, blachy do pieczenia, noże do krojenia pizzy, szpatułki, sztućce, przybory do czyszczenia pieców.
Więcej produktów tej firmy