Producenci

Od momentu wynalezienia grilla w kształcie kuli w 1952 roku, Weber rewolucjonizuje światową kulturę grillowania. Jako producent posiada najbardziej różnorodną ofertę w branży. Marka jest synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów i fantastycznej atmosfery grillowania. Weber jest obecny w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach.
Więcej produktów tej firmy
Duński producent Morsø oferuje niepowtarzalną linię pieców zewnętrznych. Pięknych i estetycznych, a także w pełni funkcjonalnych. Dzięki połączeniu klasycznej funkcji pieca z nowoczesnym wyglądem idealnie wpasowują się w otoczenie. Dopełnieniem linii produktów są nowoczesne i niezwykle trwałe akcesoria Morsø. Produkty tej marki noszą najlepsze cechy skandynawskiego designu: są proste i ponadczasowe.
Więcej produktów tej firmy
Gi-Metal projektuje i produkuje profesjonalne wyposażenie dla pizzerii. To fabryka zlokalizowana w samym sercu Toskanii. Działa od ponad trzydziestu lat, a swój początek miała w małym warsztacie. Obecnie jest to zakład, który może wykonać ponad 600 różnych produktów i dotrzeć do każdego zakątka globu. Swój sukces marka zawdzięcza wsłuchiwaniu się w potrzeby swoich klientów. Produkty Gi-Metal są odpowiedzią na sugestie profesjonalistów - ułatwiają codzienną pracę, czyniąc ją lżejszą i mniej problematyczną. Najbardziej popularne z ponad 600 produktów marki Gi-Metal to łopaty do pizzy, blachy do pieczenia, noże do krojenia pizzy, szpatułki, sztućce, przybory do czyszczenia pieców.
Więcej produktów tej firmy
Jeśli najlepsza i najsmaczniejsza pizza, to tylko ta włoska. A jeśli włoska, to przyrządzona według tradycyjnych receptur w oryginalnym włoskim piecu na pizzę. Granpa wprowadza do swojej oferty produkty legendarnego producenta sprzętu do przyrządzania włoskich specjałów – Alfa 1977. Siedziba główna Alfa 1977 mieści się w Anagni, między Rzymem a Neapolem, w miejscu narodzin pizzy. „Wyobrażamy sobie świat, w którym piec (…) staje się intuicyjnym urządzeniem dla wszystkich. Chcielibyśmy przywrócić ludzi do korzeni i zobaczyć jeden z naszych pieców w każdym domu” – brzmi motto producenta, który poza tradycyjnymi piecami opalanymi drewnem stawia także na ekologiczne rozwiązania gazowe. W ofercie Granpy znalazły się produkty, które szturmem podbiły serca mieszkańców Półwyspu Apenińskiego. Co ważne, piece do pizzy stworzone przez Alfa 1977 są idealne dla gastronomii, ale mają także szerokie zastosowanie w domu, na tarasie czy w ogrodzie. Piece do pizzy charakteryzują się starannym wzornictwem, wysokiej jakości materiałami i dbałością o szczegóły. Występują w wariancie tradycyjnym: opalany drewnem oraz ekologicznym – gazowym. W naszym e-sklepie Granpa.pl znaleźć można takie produkty jak m.in.: 4 Pizze Ciao Domo Opera ZOBACZ pełną ofertę pieców na pizzę.
Więcej produktów tej firmy
https://top-credit.com.ua/dengi-do-zarplaty-na-kartu-ukrainy/